Eva Nečasová—designity.cz

designity.cz

menuaboutcontact

Education

Eva regularly spends her Fridays at ZŠ Vitae to explore technologies with kids. She is in love with — Minecraft (commands, command blocks, Redstone), robotics (Micro:bit, Ozobot, Otto robot), 3D printing and scanning, 3D modeling, AI,... etc. She also runs summer camps (Minecraft, AI, robotics, Hello Ruby), on which she cooperates with nvias.

Following blog is about her experiences and it is in Czech. You are welcome to use anything you find useful!

Snažila jsem se stručně sepsat, co to je, co obsahuje a jak se s ním pracuje. Stručné to není 🙂

V textu (zatím velmi obecně) popíšu, co je nástroj Machine Learning for Kids (Strojové učení pro děti) a taky co mě přivedlo k AI v ZŠ vzdělávání.

Nemůžu si pomoct. Mám silnou potřebu sepsat, co mě vlastně přivedlo k práci s dětmi. Raději to nečtěte. Je to dlouhý a neumím psát.

3D skenování je díky skvělému free SW už snadno dostupnou technologií. Sdílím návod krok za krokem, jak jsme to s dětmi zkoušeli u nás ve škole.

Ve škole Vitae jsme se zapojili do projektu PRUSA do škol. Tiskárnu jsme získali díky projektu Šachy, v rámci něž děti vymodelovaly a vytiskly dva šachové sety.

Minecraft Edu jsem jednu dobu hodně intenzivně zkoumala a tak jsem dala dohromady takový úvod pro učitele, jak s ním zacházet ve výuce.